Centrum Produkcji Uszczelnień Technicznych
Tel: +48 12 451 77 57, +48 696 030 897
Email: biuro@kedarix.com

RODO

Home 2RODO

Wypełniając formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres e-mail, telefon.

Administratorem danych osobowych jest Agnieszka Szewczyk, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą: „Centrum Uszczelnień Technicznych KEDARIX”, 32-007 Zabierzów Bocheński, Wola Zabierzowska 335, NIP: 678-119-35-62. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu. Twoja zgoda jest dobrowolna ale niezbędne do wysłania formularza kontaktowego i udzielenia odpowiedzi.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Aby skorzystać z powyższego prawa należy przesłać Administratorowi informację na adres: biuro@kedarix.com z podaniem, w jakim zakresie należy zmodyfikować lub usunąć Twoje dane.

Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.

Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.