Firma

Specjalizujemy się w produkcji uszczelnień technicznych metodą formową, wtryskową oraz obróbki Seal-Jet.

Dlaczego warto z nami współpracować

Ponad 90% naszych produktów wykonujemy samodzielnie w oparciu o rozbudowany park maszyn, który gwarantuje ciągłość dostaw. Dynamiczny rozwój oraz wprowadzenie nowoczesnej technologii produkcji pozwala nam być wciąż o krok przed konkurencją, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić:

Posiadamy doświadczony i wykwalifikowany personel, który bardzo chętnie pomoże w wyborze odpowiedniego uszczelnienia oraz materiału z jakiego zostanie ono wykonane.

Ciągle podwyższamy jakość naszych produktów i poziom usług, czego odzwierciedleniem jest wdrażany system jakości wg normy ISO 9001.

Prezes firmy Agnieszka Szewczyk - Kedarix
Prezes firmy KedariX
AGNIESZKA SZEWCZYK

Duży park maszyn

Ponad 90% naszych produktów wykonujemy samodzielnie w oparciu o rozbudowany, duży park maszyn, który gwarantuje ciągłość dostaw.

Nietypowe uszczelnienia

Nietypowe uszczelnienia wykonujemy technologią obróbki na CNC, która pozwala na szybkie wykonanie uszczelnień z różnych materiałów i typów.

Partnerskie warunki płatności

Działamy w oparciu o partnerskie warunki płatności i szukamy zawsze najszczelniejszych rozwiązań.

Rozwijamy się dla Ciebie

Ciągle podwyższamy jakość naszych produktów i poziom usług, czego odzwierciedleniem jest wdrażany system jakości wg normy ISO 9001.

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy Europejskim Liderem Uszczelnień

Nasza firma to 20 lat doświadczenia czyli ponad pół miliona godzin wypracowanych przez nasz zespół. 

Główną specjalizacją naszej firmy jest kompleksowe zaopatrzenie zakładów przemysłowych w uszczelnienia techniczne. Zabezpieczamy maszyny przed postojami i dbamy o utrzymanie ruchu na liniach produkcyjnych. 

MISJA
Uszczelniamy przemysł.

Nasi klienci to:
korporacje, firmy średnie i małe z przemysłu węglowego, maszynowego, paliwowego, energetycznego, hutniczego, chemiczno – spożywczego i poligraficznego.

Korzystając z naszych usług wspiera Cię wykwalifikowana kadra, wyspecjalizowana w wąskiej dziedzinie. Znamy tę branżę od podstaw – jej możliwości i ograniczenia. Stąd ogromna elastyczność i centralizacja działań.

Wykonujemy wszystkie rodzaje produkcji uszczelnień w jednym miejscu. Oferujemy dostępność materiałów przechowywanych w naszych magazynach. Dajemy gwarancję jakości i zabezpieczamy dostawy do klientów.

2002

Powstanie firmy

2004-2006

Nowa lokalizacja, zakup maszyn

przeprowadzka na ul. Wodną, wprowadzenie TUV Nord, zakup maszyn CNC oraz Seal-Jet IP 4000. Uruchomienie narzędziowni formowej oraz zakup tokarki.

2007

Zakup nowego zakładu

Zakup zakładu produkcyjnego w Woli Zabierzowskiej 335

2008

Wprowadzamy kolejne urządzenia do parku maszyn

Zakup CNC Seal-Jet IP 5000

2013-2015

Dofinansowanie z UE

Uzyskujemy dofinansowanie z UE zakup CNC, dużej prasy oraz maszyny do produkcji półfabrykatów.

2010 -2021

Rozbudowujemy park maszyn

Rozbudowujemy park maszyn o nowy zakup CNC duże średnice, półautomat tokarski.
Zakup wtryskarki i uruchomienie produkcji wtryskowej

2022

Wprowadzenie TUV Nord - Certyfikacja

Polska Nagroda Jakości 2022

Polska Nagroda Jakości

Firma Centrum Produkcji Uszczelnień Technicznych Kedarix jest laureatem Polskiej Nagrody Jakości 2022, która została przyznana za najwyższą jakość usług i wyrobów oraz kompleksową obsługę klienta.
Wręczenie nagrody odbyło się podczas IX Kongresu Przedsiębiorczości 15 listopada 2022 w Krakowie.

Champion Biznesu 2023

Firma Kedarix znalazła się wśród stu przedsiębiorców, którzy tworzą pozytywny wizerunek polskiej gospodarki, wdrażając innowacyjne technologie i inspirują innych do dobrych praktyk biznesowych.

Wyróżnienie zostało wręczone Pani prezes Agnieszce Szewczyk 25 maja 2023 roku, na uroczystej gali, zorganizowanej przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki.

Kedarix - Nagroda Champion Biznesu 2023

NASI KLIENCI

Za co cenią nas klienci

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Wyślij zapytanie ofertowe

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Możesz skorzystać zarówno z kontaktu mailowego jak i kontaktu telefonicznego.

  Jesteśmy liderem branży uszczelnień technicznych z zakładem produkcyjnych mieszczącym się w południowej Polsce. Specjalizujemy się w produkcji uszczelnień technicznych metodą formową, wtryskową oraz obróbki Seal-Jet.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com