Centrum Produkcji Uszczelnień Technicznych
Tel: +48 12 451 77 57, +48 696 030 897
Email: biuro@kedarix.com

Firma

Home 2Firma

F.H.U. KEDARIX powstała w 2002 roku, jest firmą prywatną z siedzibą w Krakowie.

Specjalizująca się w produkcji uszczelnień technicznych metodą SEAL JET, oraz produkcją wyrobów formowych.

Główną specjalizacją naszej firmy jest kompleksowe zaopatrzenie zakładów przemysłowych w uszczelnienia techniczne. Współpracujemy z renomowanymi krajowymi i zagranicznymi producentami, aby zaspokoić najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów.

Dynamiczny rozwój, oraz wprowadzenie nowoczesnej technologii produkcji pozwala nam być wciąż o krok przed konkurencją, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić:

  • krótki czas realizacji zamówień – do 24 godzin
  • możliwość produkcji nietypowych uszczelnień
  • wykonanie uszczelnienia z dostarczonego wzoru
  • doradztwo techniczne do państwa dyspozycji
  • wysoką jakość produktów po konkurencyjnych cenach
  • partnerskie warunki płatności

Posiadamy doświadczony i wykwalifikowany personel, który bardzo chętnie pomoże państwu w wyborze odpowiedniego uszczelnienia oraz materiału z jakiego zostanie ono wykonane.

Nietypowe uszczelnienia wykonujemy na podstawie otrzymanego rysunku technicznego lub wzorcowego wyrobu dostarczonego przez klienta. Wyroby gumowe produkujemy na matrycach dostarczonych przez klienta oraz wykonanych przez nas na zamówienie.

Formy wulkanizacyjne wykonujemy na miejscu w naszym zakładzie co znacznie skraca czas realizacji zamówienia i pozwala na realizację nietypowych zleceń.

Reakcją na stale rosnące wymagania rynku jest ciągle podwyższanie jakości naszych produktów i poziomu usług firmy czego odzwierciedleniem jest wdrażany system jakości wg. normy ISO 9001. Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkich branżach gospodarki, w przemyśle: maszynowym, chemicznym, kosmetycznym, sanitarnym, elektrotechnicznym, samochodowym, lotniczym, stoczniowym, papierniczym, spożywczym, medycznym, wydobywczym. Nasze uszczelnienia doskonale pracują zarówno w urządzeniach hydraulicznych jak i pneumatycznych.

Dzięki doskonale wyposażonemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie wykonać każdy detal, od pojedynczej sztuki do produkcji masowej zgodnie z normą, rysunkiem technicznym lub danymi technicznymi i dostarczyć go zawsze na czas. Mamy nadzieję ze współpraca z naszą firmą okaże się dla państwa atrakcyjna i skorzystacie państwo z bogatej oferty uszczelnień, którą znajdziecie państwo na naszej stronie