Wyroby formowe

Technika produkcji formowej

W naszym zakładzie produkujemy wyroby formowe na bazie kauczuków nitrylowych, chloroprenowych, fluorowych, silikonowych, EPDM i wiele innych. Wyroby te w zależności od zastosowanych materiałów i procesu produkcji charakteryzują się niska lub wysoka elastycznością, rożna twardością, odpornością na substancje chemiczne, wytrzymałością na niskie i wysokie temperatury.

Możemy łączyć gumę z różnymi materiałami z metalu lub tworzyw sztucznych. Produkując wyroby gumowe możemy wykonać zarówno małe jak i wielkogabarytowe elementy w/g zgłoszonego zapotrzebowania i specyfikacji dostarczonej przez Klienta.
Uszczelnienia są wykonane zgodnie z normami ISO dzięki czemu gwarantujemy Państwu najwyższą jakość procesu technologicznego wykonanego z najwyższą starannością.

Metodą formową wykonujemy poniższe grupy produktów:

KedariX - Wyroby formowe
Produkcja formowa

USZCZELNIENIA TŁOKOWE

USZCZELNIENIA TŁOCZYSKOWE

PIERŚCIENIE ZGARNIAJĄCE

PROFILE NIESTANDARDOWE

Dostosowujemy się do pulsu i rytmu przemysłu dlatego scentralizowaliśmy produkcję metodą CNC, wyroby formowe, wyroby z wtrysku, produkcję form, projektowanie, handel oraz duże magazyny w jednym miejscu w Centrum Produkcji Uszczelnień Technicznych KEDARIX .

Z chęcią podejmujemy się realizacji niestandardowych zleceń.
Dzięki 20 letniemu doświadczeniu w tak wąskiej dziedzinie, przepracowaniu ponad 500 000 godzin przy różnych projektach osiągnęliśmy poziom eksperta w tej branży. Jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Posiadamy możliwość wykonania zarówno małych jak i wielkogabarytowych, pojedynczych i wieloseryjnej zamówień.

Dajemy gwarancje dostępności materiałów do wykonania zleceń przez składowanie ich w naszych magazynach w zakładzie.

Możemy zaproponować kilka rozwiązań, dopasować odpowiednie materiały. Gwarantujemy profesjonalna obsługę klienta, szybki czas realizacji dostaw, a nawet możemy wykonać uszczelnienie „ad hoc” w przeciągu jednej godziny.

500 000 przepracowanych godzin
20 letnie doświadczenie
Profesjonalna obsługa
Gwarancja jakości
Szybki czas realizacji

Do produkcji formowej używamy dedykowanych materiałów

Tutaj znajdziesz aktualny katalog produktów firmy KedariX

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Wyślij zapytanie ofertowe

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Możesz skorzystać zarówno z kontaktu mailowego jak i kontaktu telefonicznego.

  Jesteśmy liderem branży uszczelnień technicznych z zakładem produkcyjnych mieszczącym się w południowej Polsce. Specjalizujemy się w produkcji uszczelnień technicznych metodą formową, wtryskową oraz obróbki Seal-Jet.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com